Aktualności
Dzisiaj jest 21 stycznia 2022    |   
 • Informacja do zamieszczenia na stronach internetowych ws. projektu Radykalne uproszczenia dla rolników

  Informacja do zamieszczenia na stronach...

 • Ostrzeżenie meteorologiczne

  Ostrzeżenie meteorologiczne

 • Rozporządzenie Wojewody Lubelskiego z dnia 12 stycznia 2022 r. w sprawie zapobiegania wściekliźnie na terenie powiatu opolskiego, puławskiego, ryckiego, łukowskiego

  Rozporządzenie Wojewody Lubelskiego z dnia 12...

 • Komunikat

  Komunikat

 • Spotkanie Noworoczne Bibliotekarzy Powiatu Opolskiego i podsumowanie IV Powiatowego Konkursu Poetyckiego z cyklu z poezja w Bibliotece ” Opolskie wierszowanie”

  Spotkanie Noworoczne Bibliotekarzy Powiatu...

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

Jubileusz 90-lecia istnienia OSP w Chodlu

Podziękowania, odznaczenia i gratulacje towarzyszyły niezwykłemu jubileuszowi 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Chodlu. Był to szczególny dzień dla całej społeczności strażackiej z terenu gminy Chodel.
3 maja 2012 roku uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Chodlu  druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej rozpoczęli obchody jubileuszu 90 – lecia istnienia jednostki. Po skończonym nabożeństwie w asyście orkiestry dętej, pocztów sztandarowych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych orszak druhów wraz z zaproszonymi gośćmi przemieścił się pod budynek Domu Strażaka w Chodlu.  
W uroczystości udział wziął Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Opolu Lubelskim Zenon Rodzik, który wręczył jednostce OSP w Chodlu pięknie wykonaną okolicznościową statuetkę św. Floriana, patrona strażaków. Na jubileuszu obecne były także poczty sztandarowe jednostek OSP działających w gminie Chodel.
Jubileusz był okazją do wręczenia medali, odznaczeń i listów gratulacyjnych dla strażaków. Aktu dekoracji dokonał Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Zenon Rodzik. W swoim wystąpieniu dziękował on strażakom za wszelkie dobro, które czynią oraz gratulował im zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa na terenie gminy. Życzył, by służba drugiemu człowiekowi była dla nich zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania, a przede wszystkim życzył bezpiecznego powrotu z każdej akcji.

Aneta Dąbrowska


ktd

fb

logo fundusz drog samorzadowych

fil

tablica fundusz orlik 80x120

Elektroniczny Dziennik Ustaw

Frame 45

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

kor2

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Prognoza pogody   rso pr

 ikona4 wczk