Aktualności
Dzisiaj jest 19 lipca 2019    |
X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

7 lipca br. na boisku sportowym w Józefowie nad Wisłą odbyły się X Powiatowe Zawody...

Urlop Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta

Z uwagi na urlop Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dniach od 5 do 23 sierpnia 2019 r....

,,Czarni"-Puszno zdobyli złoto

foto24 i 25 stycznia - po raz pierwszy na nowej sali sportowej przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim - odbywał się Halowy Turniej Piłki Nożnej Ludowych Zespołów Sportowych o Puchar Starosty Opolskiego.

Turniej zorganizowało Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Opolu Lubelskim we współpracy z LKS „Wilki” Wilków i Starostwem Powiatowym w Opolu Lub. Z siedemnastu działających w powiecie drużyn LZS, w zmaganiach wzięło udział czternaście: „Sygnał” Chodel, „Sokół” Janiszkowice, „Bobry” Karczmiska, „Orzeł” Komaszyce, „Poraj” Kraczewice, „Wiking” Leśniczówka, „Wodniak” Piotrawin, LKS Poniatowa (wieś), „Czarni” Puszno, SKS Zaborze, „Pogoń” Trzebiesza, „Wilki” Wilków, „Wiktoria” Wolica, „Powiślak” Zakrzów. Zawodników przywitał przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS Marek Daczka oraz wicestarosta Janusz Gąsior. Panowie życzyli drużynom powodzenia i sportowej atmosfery podczas turnieju.
- o pierwsze miejsce „Powiślak” Zakrzów – „Czarni” Puszno 1:4
   Po ostatecznych rozgrywkach zwycięzcą Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty została drużyna „Czarni” Puszno. Drugie miejsce zdobyła drużyna „Powiślak” Zakrzów, a trzecią lokatę wywalczyli „Wilki” Wików. Za najlepszego bramkarza został uznany Paweł Jarosz z drużyny „Wilki” Wilków, najlepszym zawodnikiem turnieju został Michał Krzak „Powiślak” Zakrzów, a królem strzelców - Grzegorz Jurak „Czarni” Puszno (zdobył 12 bramek). Nagrodę Fair Play otrzymał „Wodniak” Piotrawin. Podczas turnieju sędziowali Edward Ptak i Krzysztof Chruściel.
   Puchary, statuetki i dyplomy najlepszym drużynom i wyróżnionym zawodnikom wręczyli starosta Zenon Rodzik i wicestarosta Janusz Gąsior. Podziękowali uczestnikom, organizatorom i sędziom za sportową postawę oraz dobrą organizację podczas turnieju.