Aktualności
Dzisiaj jest 20 kwietnia 2019    |   
 • 75-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Opolu Lubelskim

  75-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama...

 • Życzenia Wielkanocne

  Życzenia Wielkanocne

 • Dni zawilca 2019 za nami...

  Dni zawilca 2019 za nami...

 • Informacja dla producentów rolnych

  Informacja dla producentów rolnych

 • Produkcja pierwotna

  Produkcja pierwotna

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

''Krok w stronę rodziny''

„Krok w stronę rodziny” pod takim hasłem odbywała się w dniu 27 czerwca 2009 r. impreza integracyjna (ognisko) zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opolu Lubelskim w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Piknik odbył się w Górnej Owczarni na terenie gospodarstwa agroturystycznego.  

       W imprezie wzięły udział rodziny zastępcze spokrewnione, niespokrewnione i zawodowe z terenu powiatu opolskiego, również instytucje wspomagające dziecko i rodzinę takie jak: Towarzystwo Wsparcia Rodzin z Poniatowej, które prowadzi specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego na terenie powiatu opolskiego, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Lublinie, które między innymi organizuje wsparcie dla osób bezdomnych poprzez prowadzenie Domu Samotnej Matki w Poniatowej.
       Impreza była szansą na wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych przyjaźni, a przede wszystkim przyniosła wiele radości dzieciom i ich rodzicom. Pochmurna pogoda nie przeszkodziła nam w świętowaniu, na imprezę przybyło ok. 120 osób dla których przygotowane zostały konkursy, gry, poczęstunek. Liczne atrakcje wywoływały uśmiech wszystkich uczestników imprezy. Zabawy dla dzieci i młodzieży poprowadzone zostały przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza. Niemałą atrakcją była możliwość przejażdżki konnej.
      Impreza została dofinansowana przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Samopomoc Chłopska w Opolu Lubelskim oraz Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Opolu Lubelskim, udzieliły wsparcia rzeczowego.
      Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy.

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Mapa zagrożeń na drogach wojewódzkich Lubelszczyzny ISOK Logo

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk