Aktualności
Dzisiaj jest 21 lipca 2019    |   
X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

7 lipca br. na boisku sportowym w Józefowie nad Wisłą odbyły się X Powiatowe Zawody...

Urlop Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta

Urlop Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta

Z uwagi na urlop Powiatowego Rzecznika Konsumentów w dniach od 5 do 23 sierpnia 2019 r....

  • Jubileusz 75-lecia UMCS

    Jubileusz 75-lecia UMCS

  • Nowy zawód- nowe możliwości

    "Nowy zawód- nowe możliwości"

  • Zaproszenie na wystawę fotografii Magdaleny Kramek

    Zaproszenie na wystawę fotografii Magdaleny Kramek

  • X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

    X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

  • Urlop Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta

    Urlop Powiatowego Rzecznika Praw Konsumenta

program pos banner ogolny 750x200

Aktualności

''Zapobiegajmy pożarom''

Pod takim  hasłem odbywa się Ogólnopolski Konkurs Plastyczny organizowany  przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych tematyką strażacką, ochroną przeciwpożarową, tradycją i życiem środowisk strażackich oraz rozwój uzdolnień plastycznych.
Konkurs przebiega w kilku etapach: I – eliminacje środowiskowe, II – eliminacje gminne, miejskie, miejsko-gminne, III – eliminacje powiatowe, IV – eliminacje wojewódzkie, V – eliminacje centralne. 28 grudnia w Starostwie Powiatowym w Opolu Lubelskim odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych konkursu. Komisja, po dokonaniu podziału na 4 grupy wiekowe, wyróżniła i zakwalifikowała do eliminacji szczebla wojewódzkiego prace następujących uczestników:

I grupa (przedszkola):

1.    Wiktoria Micek – Szkoła Podstawowa w Kępie Piotrawińskiej

2.    Julia Czarnota – Szkoła Podstawowa w Dobrem

3.    Sebastian Turski – Szkoła Podstawowa w Braciejowicach

4.    Jakub Kręcisz – Szkoła Podstawowa w Braciejowicach

5.    Sebastian Banaś – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zakrzowie

6.    Aleksandra Jaskot – Przedszkole Samorządowe w Józefowie n. Wisłą


II grupa (szkoła podstawowa klasy I-III):

1.    Iwona Drąg – Szkoła Podstawowa w Dobrem

2.    Zuzanna Węglińska – Szkoła Podstawowa w Kamieniu

3.    Ewa Drąg – Szkoła Podstawowa w Dobrem

4.    Justyna Makowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie n. Wisłą – Szkoła Podstawowa

5.    Patryk Woźniczka – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie n. Wisłą – Szkoła Podstawowa


III grupa (szkoła podstawowa klasy IV-VI):

1.    Joanna Czaja – Szkoła Podstawowa w Kamieniu

2.    Patryk Mierzwa – Szkoła Podstawowa w Kępie Piotrawińskiej

3.    Monika Czyż – Szkoła Podstawowa w Kamieniu

4.    Katarzyna Kozioł  – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie n. Wisłą – Szkoła Podstawowa

5.    Ewa Filiks – Zespół Szkół Publicznych w Wilkowie


IV grupa(gimnazjum):

1.    Patrycja Krygier – Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach

2.    Sebastian Czaja – Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach

3.    Kamila Wnuk – Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach

4.    Łukasz Jelonek – Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Łaziskach


Podsumowanie etapu wojewódzkiego konkursu odbędzie się w styczniu br. Wyniki zostaną opublikowane na stronie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lublinie www.zosprp.lublin.pl.

Elektroniczny Dziennik Ustaw

fb

Przydatne Linki

Dowód Rejestracyjny

Prawo jazdy

historia_pojazdu1

cepik


obywatel

budowlane abc

gn

zbiorki

PCZK ostrzega

 Mapa zagrożeń na drogach wojewódzkich Lubelszczyzny ISOK Logo

pogodynka

rso pr

 

 

 

 

ikona4 wczk